Zlodej sa vlámal k dôchodcom: Netušil však, že dedko je bývalý boxer!

Moderné príslovia hovorí, že karma je zdarma a na svoje amorálne a zavrhnutia hodné konanie doplatil aj mladý zlodej, ktorý sa vlámal do starého domu, kde chcel okradnúť dôchodcov. Kriminálnik však netušil, že starý pán bol za svojich mladých čias profesionálnym boxerom!

Lupič násilným spôsobom vnikol do domu, pričom od 72 ročného pána požadoval s nožom v ruke finančnú hotovosť. Starký sa spočiatku pokúšal mladíkovi pokojne vysvetliť, že žiadne peniaze nemá, no na nešťastie sa jeho slová minuli účinku: Povedal som mu, že žiadne peniaze nemám a mal by sa otočiť a odísť… on však trval na svojom a dokonca na mňa zaútočil – vyjadril sa dôchodca na margo celého incidentu.

Dedovi sa našťastie podarilo mladíka odzbrojiť a nie len to! Sériou tvrdých úderov zločincovi prakticky zlikvidoval tvár a poslal ho k zemi. Privolaná polícia tak nemala veľa práce… Hliadka dobitého kriminálnika jednoducho zdvihla zo zeme a odviezla priamo do väzenia.

Vzhľadom na povahu fotografie dobitého zločinca snímku nemôžeme zverejniť, no pre všetkých škodoradostných prikladáme odkaz – Fotografiu si môžete pozrieť tu.

Zdroj/Foto: imgbb.com, youtube