Zlodej prepadol bojovníčku UFC: Keď sním skončila vrieskal, aby zavolali políciu!

Polyana Vyana je nádherné dievča z brazílskeho Rio de Janiera, ktoré na prvý pohľad síce pôsobí krehko a bezbranne, no opak je pravdou. Polyna je totiž profesionálnou zápasníčkou najprestížnejšej bojovej organizácie sveta – UFC!

 

Tieto informácie však dozaista k dispozícií nemal zlodej, ktorý sa rozhodol mladé dievča okradnúť a trochu si užiť. Celý incident sa odohral neskoro večer, keď Polyna čakala na taxík v odľahlej uličke. Neznámy muž sa jej najprv opýtal koľko je hodín, no keď vytiahla mobil, aby mu odpovedala pritlačil sa na ňu a o chrbát jej oprel predmet o ktorom tvrdil, že je to zbraň.

Polyana sa však náhle otočila a milému zlodejovi uštedrila sériu tvrdých úderov, ktorými ho poslala k zemi. Následne ho dokopala a na zemi začala škrtiť, takže sa milý zlodej zmohol len na zúfalé výkriky, aby niekto zavolal políciu.

Políciu nakoniec okolidúci skutočne zavolali, pričom tá konštatovala, že v prípade útočníka sa jedná o známu firmu a mladého muža zatkla… PS: Fotografie poriadne doriadeného mladíka si môžete pozrieť tu, no vopred upozorňujeme, že to skutoćne nie je pekný pohľad…

Polyana Vyana:

– Sledujte KULTmagazin aj na Instagrame  –

Polyana Vyana – zápas:

Zdroj/Foto: Instagram