Zabudnite na svalnatých mužov: Týchto 10 tučných plus-size modelov búra stereotypy!

Vo svete modelingu sa už roky objavujú plnoštíhle ženy, ktoré si ako modelky dokážu vypracovať skvelú kriéru a to aj napriek tomu, že ich typ postavy ani zďaleka nie je indeálny. Zdá sa však, že tento trend konečne dorazil aj do sveta mužského modelingu, pričom modelingové agentúry po dlhých rokoch pochopili, že najatraktívnejší muž je ten, ktorý má pupok, smrdí od cesnaku, cibule a piva! To vzrušuje všeckie ženy bez výnimky!

 

Ok, pobavili sme sa a teraz vážne: Podobne ako je tomu u žien aj muži majú len zriedka ideálny typ postavy a tak sa často stáva, že trendy oblečenie na klasickú chlapskú postavu jednoducho nesadne. Problém si zdá sa začínajú uvedomovať aj prestížne módne domy a na prezentáciu svojich otufitov čoraz viac využívajú mužov, ktorý netrávia celé hodiny v posilovni.

Módne značky dávajú čoraz viac priestoru mužom oblejších tvarov, pričom však stále dbajú na základné kritériá akými sú fotogenickosť, sebaistota, charizma či svojský a jedinečný šarm.

Dnes sme si pre vás pripravili fotošpeciál, vo forme desiatich sebavedomých plus-size modelov, ktorí doslova búrajú stereotypy o vypracovanom ideále mužskej krásy.

10 plus-size modelov búra stereotypy:

Zdroj/Foto: Instagram