Video: V oktagone bolo také množstvo krvi, že rozhodca musel zastaviť zápas!

Hovorí sa, že bojovníci MMA sú akýmsi ekvivalentom rímskych gladiátorov a niečo na tom skutočne bude. V oktagone sú povolené údery päsťami, lakťami, najrôzdnejšie druhy kopov, ale aj škrtenie či páčenie a lámanie končatín. O tvrdosti tohto športu by vedeli rozprávať, aj Nicolas Dalby a Ross Houston, ktorých súboj musel kvôli obrovskému množstvu krvi čo zaplavila oktagon rozhodca prerušiť!

 

Nicolas Dalby a Ross Houston sa proti sebe postavili počas víkendového Cage Warriors 106, pričom práve ich súboj mal byť ťahákom večera. Obaja borci si rozdali série tvrdých rán, ktorými si navzájom spôsobili množstvo otvorených zranení, čo bolo napokon aj dôvodom, pre ktorý sa rozhodca Marc Goddard rozhodol zápas v treťom kole ukončiť.

V oktagone bolo toľko krvi, že sa po nej zápasníci doslova kĺzali čím sa zápas začínal stávať neprehľadným a priveľmi riskantným.

Rozhodca svoje rozhodnutie odôvodnil predovšetkým tým, že na tak šmykľavom povrchu by nutne nemuseli prevážiť bojové zručnosti, ale aj nešťastné pokĺznutie či dokonca zranenie jedného zo súperov.

Dlho očakávaný zápas sa tak síce skončil nerozhodne, no počas všetkých troch kôl sa rozhodne bolo na čo pozerať. Po ukončení zápasu si obaja bojovníci podali ruky a dokonca spoločne zapózovali pre fanúšikov.

najkrvavejsi zapas mma

Samotné video prikladáme pod článok, no je nutné upozorniť na fakt, že zábery rozhodne niesú vhodné pre slabšie povahy. Mimochodom, ak vás zaujímajú podrobnosti o pripravovanom zápase medzi Attilom Véghom a Karlosom Vémolom určite si kliknite sem. 

PS: Spomínate si ešte na nedávny zápas medzi Rytmusom a českým raperom Marpom? Pre tých čo radi spomínajú prikladáme fotky Rytmusa pred a po zápase – fotografie nájdete tu!

Nicolas Dalby vs. Ross Houston:

Video vzhľadom pre jeho pomerne brutálny charakter nevkladáme priamo na našu stránku, no pozrieť si ho môžete tu.

BONUS – Attila Végh v Inkognite:

BONUS 2 – Stearndown Attila Végh vs. Karlos Vémola:

Zdroj/Foto: youtube