Video: TOP 10 šialených šprintov Petra Sagana!

Aj keď sa Peťo Sagan  počas tohtoročných vrchárskych etáp neumiestňoval medzi prvými, svoj bodový náskok pre držiteľa zeleného dresu stále zvyšuje a neostáva nič dlžný, ani povesti zabávača a dobráka, čo je jeden z hlavných dôvodov, prečo ho tak milujú milióny fanúšikov z celého sveta. Počas štrnástej etapy dokonca stihol potešiť jedného z fanúšikov, ktorému priamo za jazdy  podpísal biografickú knihu! 

 

Čo sa týka momentálnej situácie, 15. etapu na 106. ročníku Tour de France 2019 ovládol britský pretekár Simon Yates a Peter Sagan z tímu Bora-Hansgrohe ju dokončil s mankom 31:34 min. Peťo si udržal 93-bodový náskok nad Talianom Sonnym Colbrellim (Bahrain-Merida) v súťaži o zelený dres.

“Dnes sme absolvovali ďalšiu náročnú pyrenejskú etapu, ale našťastie zajtra si môžeme oddýchnuť pred záverečným týždňom na Tour de France. Opäť chcem poďakovať davom fanúšikov, ktorí lemujú trať od štartu až do cieľa a povzbudzujú každého jazdca v pelotóne. Toto robí z cyklistiky krásny šport,” – uviedol Sagan pred 17 hodinami na oficiálnej fanúšikovskej stránke na facebooku.

V nadpise článku sme vám však sľúbili desať najneuveriteľnejších šprintov slovenského “tourminátora”  takže  dámy a páni, vážení čitatelia, pohodlne sa usaďte a poďme na to!

Peter Sagan – TOP 10 šprintov:

Sagan podpísal fanúšikovi knihu za jazdy:

Peter Sagan – TOP 20 šprintov:

Zdroj/Foto: refresher.sk, sportky.sk, youtube, fsacebook