Video: Také KO ste nikdy v živote nevideli!

V minulosti sme vám na našich stránkach priniesli zápas Rytmusa a českého hudopníka  Marpa – najlepšie údery zo zápasu nájdete tu,  ukázali vám Rytmusovu doriadenú tvár po zápase a ako jedni z prvých priniesli dátum česko-slovenského zápasu storočia medzi Vémolom a Véghom. Dnes sa budeme bojovým športom venovať opäť a  ukážeme vám niečo, čo v ringu ale ani v oktagone len tak ľahko neuvidíte! 

 

Slovensko, ale aj česká republika v súčastnosti prežívajú akýsi MMA ošiaľ, pričom po krachu spoločnosti XFN sa všetka pozornosť sústredí na OKTAGON MMA, ktorý má k dispozícii tých najlepších bojovníkov našej scény.

Nádherné zápasy Borárosa, Vémolu či slovenského šampióna Attilu  Végha si získali pozornosť tisícov športových fanúšikov, no ani tento výkvet našej bojovej scény zatiaľ nepredviedol to, čo sa pred pár rokmi podarilo mužovi menom Jonathan ‘The Black Gold’ Tuhu.

Na prvý pohľad neveľký mužík totiž počas zápasu v muay-thai knockoutoval svojho súpera neuveriteľným dvojitým kopom z otočky, ktorý protivníka prakticky okamžite poslal do ríše snov…

Video:

Zdroj/Foto: youtube