Video: Detailné záznamy včerajšej hromadnej bitky v centre Bratislavy!

Počas včerajšej noci sa centre nášho hlavného mesta odohrali výrazné nepokoje, aké v Bratislave v podstate nemajú obdoby. Zasahovať muselo množstvo príslušníkov policajného zboru, ale aj záchranari, pričom Ventúrska ulica ostala zdemolovaná!

 

Podľa dostupných informácii prívřzenci klubov Cracovia Krakow a Ajax Amsterdam zaútočili na fanúšikov klubu Levski Sofia. K incidentu, pri ktorom zasahovalo množstvo našich mužov zákona sa vyjadril aj bratislavský primátor Matúš Vallo:

“Výtržnosti futbalových fanúšikov v centre Bratislavy sú hrubým prejavom neúcty voči mestu, v ktorom žijeme aj voči ľuďom, ktorí si užívajú jeho otvorenú a priateľskú atmosféru. Nikdy nepochopím ľudí, ktorí spájajú šport, zábavu alebo relax s násilím a ničením všetkého, čo im príde do cesty. Nikdy.”

V týchto chvíľach je celá vec predmetom vyšetrovania, no jedno je isté. Bratislavčania podobnú spúšť priamo v centre mesta ešte nikdy nezažili. Podľa dostupných informácii malo zasahovať približne 130 policajtov, ktorí zadržali 107 páchateľov. Tí sa pred políciou mali často ukrývať v okolitých baroch… PS: Koľko zaplatíte za parkovanie v Bratislave sa dočítate tu.

bitka v bratislave

Video – bitka v centre Bratislavy:

Video si môžete pozrieť tu.

Zdroj/Foto: facebook – Polícia SR, facebook – Zomri