Vémola vs. Végh: Zápas storočia už má presný dátum!

Ak ste fanúšikom čoskoslovenskej MMA scény, potom by ste si dátum 9. 11. 2019 mali do kalendára zaísať veľkými červenými písmenami. Presne vtedy sa totiž odohrá česko-slovenský zápas storoča Karlos Terminátor Vémola vs. Attila Végh!

 

Veľkolepý zápas sa odohrá v pražskej O2 aréne, ktorá počas minulého roku usporiadala bojový galavečer na ktorom sa predstavili aj rapperi Rytmus a Marpo pod záštitov organizácie XFN a očakáva sa, že lístky budú vypredané veľmi rýchlo, takže by ste rozhodne mali pravidelne sledovať facebookovskú skupinu Oktagon MMA.

Samotný Oktagon potešil pred pár hodinami fanúšikov nasledujúcim odkazom:  Přání fanoušků byla vyslyšena a v kleci OKTAGONu se střetnou dva velikáni – 🇨🇿 Karlos „Terminátor“ Vémola a 🇸🇰 Attila „Pumukli“ Végh. ZÁPAS STOLETÍ to je utkání dvou legend, dvou národů, ale především neopakovatelná sportovní událost. O přesném termínu spuštění prodeje lístků v červnu budeme informovat.

K zápasu sa samozrejme vyjadrili aj obaja hlavný aktéri a zdá sa, že hoci majú jeden pre druhým skutočný rešpekt, rozhodne sa súboja neboja a my sa máme na čo tešiť.

V závere dodáme, že obaja zápasníci majú v zmluvách potvrdené odvety, ktoré by mali prebehnúť už v nasledujúcom roku 2020 na bratislavskom zimnom štaióne Ondreja Nepelu.

Attila Végh – vyjadrenie:

Karel Vémola je pre mňa človek, ktorý spopularizoval MMA na Československej scéne. Bojovník, silný a tvrdý ku ktorému mám rešpekt. Ale vyhrám samozrejme ja, bude to potvrdenie všetkého, čoho som v kariére dokázal. Je to najväčšia udalosť, ktorá kedy v našom odbore bola a verím, že do toho dáme všetko – fanúšikovia, promotér a samozrejme aj my bojovníci.

Karlos Vémola – vyjadrenie:

O tomhle zápasu jsem nikdy nepřemýšlel, ale zřejmě to k němu směřovalo. Já a Attila jsme stejný ročník, on je největší slovenský bojovník, já jsem nejlepší český, naše životní cesta se vyvíjela podobně a na konci té cesty bude jenom jeden vítěz. Pro mě je to nejen souboj století, ale životní souboj, do kterého dám všechno. Protože být králem Česka i Slovenska pro mě znamená všechno.

Steardown Attila Végh vs. Karlos Vémola:

Karlos Vémola – rozhovor:

Zdroj/Foto: Oktagon, facebook, vemveg