Veľa peňazí získate pomocou jediného pravidla: Takmer všetci ho od roku 1997 ignorujú!

Ešte v roku 1997 napísal boháč menom Robert Kiyosaki knihu s názvom “Bohatý otec, chudobný otec” a za tých 22 rokov sa knižka stala skutočným bescelerom. Kiyosakimu sa podarilo napísať v skutku pútavé dielo, ktoré ľuďom poskytuje množstvo rád, ako sa dostať k bohatstvu, no gro knihy by sa dalo zhrnútť do jediného pravidla, ktoré vám pomôže získať veľké množstvo peňazí v priebehu pár krátkych rokov!

 

Knižka má niekoľko kapitol, ktoré pojednávajú o tom, ako vplývajú rôzdne aspekty každodenného života na samotné bohatstvo. Vzdelávací príbeh je pretkaný autorovými zážitkami z detstva v ktorých hlavnými hrdinami sú Robertov pravý otec – vážený profesor a vzdelaný muž a otec jeho kamaráta, ktorý bol podnikateľom.

Bohatý otec robí obom chlapcom mentora a radí im, ako sa stať bohatým, pričom ústrednou myšlienkov knihy je investovanie do aktív (veci ktoré vám prinášajú ďalšie peniaze) miesto nakupovania vecí, ktoré vám peniaze neprinášajú.

Audio záznam celej knižky vám vkladáme priamo do článku a vrelo odporúčame nájsť si čas na to, aby ste si ju skutočne vypočuli. Možno aj vám pomôže v krátkom čase výrazne zbohatnúť….

Robert Kiyosaki – Bohatý otec, chudobný otec:

Zdroj/Foto: Robert Kiyosaki, youtube, depositphotos.com