Totálna likvidácia: Najkrvavejší zápas v dejinách UFC!

UFC – Azda najprestížnejšia organizácia v MMA zahájila svoj galavečer pod názvom UFC 231 a veruže sa bolo na čo pozerať. Okrem nohých hviest sa v oktagone proti sebe postavili výborný bojovníci a síce Islanďan Gunnar “Gunni” Nelson a razílčan Alex Oliveira prezývaný Kovboj!

 

Obaja borci predviedli vynikajúci zápas, no nie len to. Tento fight sa do histórie bezpochyby zapíše, ako jeden z najkrvavejších stretnutí v dejinách UFC a krv bola naozaj doslova všade. Pýtate sa čo sa vlastne stalo? Spočiatku bol zápas celkom vyrovnaný a obja borci si vymenili niekoľko tvrdých úderov.

Miestami to vyzeralo, že Oliveira má v tomto stretnutí navrch a Gunnar musel stráviť väčšinu času v defenzíve, no v druhom kole sa karta obrátila. Potom čo sa Gunar dostal do výhodnej pozície uštedril brazílskemu kovbojovi poriadne trvdé lakte, ktoré mu na tvári spôsobili doslova devastačné zranenia.

Gunnar “Gunni” Nelson vs. Alex Oliveira

Gunnar “Gunni” Nelson vs. Alex Oliveira

Krv začala tiecť potokmi a tak sa 42 sekúnd pred koncom kola zápas skončil. Islanďan Gunnar “Gunni” Nelson si tak na konto pripísal v poradí už ôsme víťastvo v prestížnej organizácií UFC. Na záver prikladáme aj odkaz na samotné video, no vopred vás upozorňujeme, že sa rozhodne nejedná o nič pre slabšie povahy. Video si môžete pozrieť tu!

Zdroj/Foto: Twitter, facebook, youtube