Timea Trajtelová, keď mala len 16 rokov: Ani ju nespoznáte!

Pre tých málo z vás, ktorí ju nepoznáte Timea Trajtelová (23 rokov) je jednou z najúspešnejších slovenských športovkýň v kategórii bikiny-fitness. V minulých rokoch sa stala európskou a neskôr aj svetovou šampiónkou vo svojej kategórii a v súčasnosti žne jeden úpsech za druhým.

 

Jej Instagram sleduje viac, ako 200 000 používateľov a bol to práve jeden z nich, ktorý jej položil otázku, ako vyzerala ešte predtým, ako sa začala venovať fitnessu. Timea preto nelenila a prostredníctvom Insta story zverejnila záber z čias, keď mala sladkých 16, tesne predtým, ako sa začala venovať posilovaniu.

Ako 16-ročná som začala navštevovať fitness centrum, pretože som od malička mala k športu blízko. Z posilňovania sa stal môj koníček a vo fitku som spoznala mojich terajších priateľov, ktorí sa tiež aktívne venujú športu.

Spolu sme cvičili crossfit, chodievali korčuľovať a neskôr som začala mať bližšie k ťažším tréningom – vyjadrila sa Timea pre portál zvolen.dnes24.sk. Zlomovým sa pre ňu podľa vlastných slov stal apríl 2013, kedy sa jej cvičenie posunulo na vyšší level a ona sa začala pripravovať na profesionálnu súťaž.

Timea Trajtelová – dnes:

Timea Trajtelova vek

timea trajtelova 16

Timea Trajtelová – 16 rokov:

Odvážnejšie fotky nájdete TU a TU a TU.

Zdroj/Foto: Instagram, zvolen.dnes24.sk