TESCO vraj dalo celej rodine DOŽIVOTNÝ zákaz vstupu: Tu je dôvod!

Tak toto je bezpochyby ten najväčší bizár o akom ste od začiatku roka čítali. Internetom sa ako blesk šíri správa o tom, že obchodný reťazec Tesco údajne udelil doživotný zákaz vstupu celej rodine. Svojej vernej zákazníčke mali páni z oddelenia pre styk s verejnosťou poslať veľmi nelichotivý list!

 

 

V liste, ktorý nešťastná zákazníčka obdržala ju informovali, že jej, jej rodine, no ale hlavne a predovšetkým jej manželovi udeľuje obchodný reťazec doživotný zákaz vstupu. Pýtate sa prečo? Nuž verte nám, že tentokrát sa budete kotúľať od smiechu…

Údajný dopis z TESCA:

Vážená pani Hillová, týmto vedenie obchodného reťazca TESCO udeľuje Vám, celej Vašej rodine a predovšetkým Vášmu manželovi doživotný zákaz vstupu do ktorejkoľvek z našich pobočiek. K tomuto kroku nás prinútilo priam absurdné a predovšetkým neakceptovateľné správanie Vášho manžela.

V prípade, že nebudete naše upozornenie akceptovať obrátime sa na súd. Aby ste lepšie pochopili naše rozhodnutie prikladáme vám zoznam udalostí, ktorými Váš manžel neustále poškodzuje našu značku, obťažuje našich zákazníkov, zamestnancov a nestále narúša chod našich prevádzok! Niekoré z udalostí máme zachytené na kameru a taktiež máme k dispozícií množstvo svedkov z radov našich zamestnancov, ale aj zákazníkov.

Tesco zákaz vstupu

Tesco – zákaz vstupu

 • 15 marec: Zobral 24 škatuliek kondómov a dal ich do nákupných košíkov ostatných zákazníkov, kým sa nepozerali!
 • 21 marec: V oddelení s hodinami nastavil všetky búdiky tak, aby zvonili naraz v 5 minútových intervaloch!
 • 27 marec: Prišiel k pokladníčke  a vážnym tónom jej povedal: „Kód 3 v oddelení domácich potrieb, IHNEĎ!“ .Na základe toho pracovníčka opustila svoju pozíciu a upozornila aj ostaných zamestnancov, čím spôsobila v predajni zmetok.
 • 15 apríl: Položil tabuľku “Pozor, mokrá podlaha!” na časť, v ktorej sú koberce!
 • 27 apríl: Postavil stan v oddelení kempovania a začal presviedčať deti, že tu môžu stanovať ak si z oddelenia domácich potrieb prinesú deky a vankúše. Poslúchlo ho viac ako 20 detí!
 • 17 máj: Keď si pozeral zbrane v oddelení pre poľovníkov, začal prosiť zamestnanca, aby mu pomohol zohnať antidepresíva.
 • 24 máj: Pobehoval hore dole po obchode, tváril sa podozrivo a hmkal si zvučku z Mission Impossible.
 • 11 jún: Ukryl sa medzi šaty visiace na vešiaku a keď sa priblížili zákazníčky, začal nimi triasť a kričať: “Vyber si mňa! Vyber si MŇA!
 • 15 jún: Keď počul oznam pre zákazníkov, ľahol si na zem, zaujal polohu plodu a kričal: “Nie, nie, zasa tie HLASY!”.
 • 28 jún: Vzal si XXL balenie kondómov a pýtal sa zamestnankyne, kde máme skúšobné kabínky!
 • 01 júl: Vošiel do skúšobnej kabínky a po chvíli začal kričať, že tam chýba toaletný papier. Jedna zo zamestnankýň zamdlela!

Zdroj/Foto: Instagram, wikimedia commons,