Starostka z východu prevalcovala Slovensko: Stretnutie, ako zo základnej školy!

Malá obec Fekišovce, ktorá sa nachádza na východnom Slovensku sa z večera do rána stala azda najznámejšou dedinkou v celej našej krajine. Dôvodom extrémnej popularity je záznam zo zasadnutia obecného zastupiteľstva, ktoré starostka zvolala bezprostredne po tom, čo bola opäť zvolená do funkcie!

 

Miroslava Fedorová je staro-novou starostkou malej obce Fekišovce, ktorá sa nachádza v okrese Sobrance, pričom dedinka má sotva 300 obyvateľov. Po svojom opätovnom zvolení do funkcie starostka okamžite zvolala zasadnutie obecného zastupiteľstva na ktorom dala všetkým zúčastneným rázne na javo, kde je ich miesto.

Hoci sa v dedinke kždý s každým pozná a väčšina obyvateľov si navzájom tyká, starostka dbá na striktnom dodržavaní úradnej reguly a svojich podriadených vie rázom postaviť do pozoru. Na sociálnej sieti YouTube sa objavil záznam z prvej schôdze zastupiteľstva, ktorý pripopína skôr hodinu fyziky s veľmi nepríjemnou pani učiteľkou.

Starostka od svojich podriadených vyžaduje, aby pred začatím schôdze odspievali štátnu hymnu, vykať jej či dodržiavať adekvátny odstup medzi jej “vysoko postavenou osobou” a ostatnými prítomnými… Popri tom všetkom si neodpustila, ani parádnu medailu na krku… 🙂 PS: Toto mimoriadne nemiestne správanie má pre starostku aj nepríjemnú dohru!

Starostka obce Fekišovce:

Fekišovce – prvé obecné zastupiteľstvo, zostrih

Na východe Slovenska, v okrese Sobrance, vedľa obce Hnojné, je obec Fekišovce. A znovu tam zvolili za starostku Miloslavu Fedorovú.Na youtube sa objavil takmer trojhodinový záznam z prvej schôdze obecného zastupiteľstva, a je to čisté zlato. Ak máte čas a veľa pukancov, prípadne hráte nejakú spoločenskú hru, alebo pijete, pustite si to celé tu: https://youtu.be/PviLlgq7HkcMy, spolu s adminom Marecom sme dnes celé popoludnie dumali, ktoré scény z tejto epickej ságy pre vás vybrať, aby ste si mohli užiť aspoň nejakú esenciu tejto mimoriadnej spoločneskej udalosti. Nakoniec sme skončili s týmto 12-minútovým výcucom. Je to niečo, čo by si mal pozrieť každý Slovák, každý sociológ a politológ a snáď aj psychológ. Tu priatelia je zachytená skutočná sonda do duše nášho národa, nášho myslenia a celej našej krajiny. Skrývala sa na obecnom zastupiteľstve obce Fekišovce. Príjemné sledovanie prajeme.

Uverejnil používateľ Zomri Streda 9. januára 2019

Zdroj/Foto: youtube, facebook