Spoločnosť vám zaplatí 88 000 eur, ak sa na rok vzdáte svojho smrtfónu!

Oberajú vás blížiace sa sviatky o kopy peňazí a vás to už začína hnevať? Nezúfajte, máme pre vás vynikajúci tip, ako sa dotať k poriadnemu balíku a to za jediný rok. 100 000 dolárov (cca 88 000 eur) totiž môžete zarobiť len tým, že sa aspoň na rok vzdáte svojho smartfónu!

 

Spoločnosť Vitaminwater si dobre uvedomuje, že bežný smrteľník si dokáže zarobiť 100 tisíc dolárov ročne, len veľmi ťažko a práve preto sa rozhodla pre zaujímavý experiment. Rozprávkovú vyhru ponúka tomu, kto sa bude ochotný vzdať po dobu jedného roka svojho smartfónu. Prihlásiť sa do súťaže je pritom veľmi jednoduhcé. Postačí ak na váš Instagram či Twitter pridáte hashtagy #NoPhoneforaYear a #Contestš a spoločnosti napíšete čo by ste celý rok robili, keby ste nemali šancu používať smrtfón.

Žrebovanie prebehne 22. januára a ak si vás spoločnosť vyberie, tak svoj smartfón môžete rovno zahodiť. Namiesto neho dostanete obyčajnú Nokiu 3310, ale pozor: Okrem nej budete môcť pokojne používať počítač, takže splniť úlohu by malo byť skutočne jednoduché.

Po roku bez smartfónu si vás spoločnosť Vitaminwater otestuje na detektore lži. Ak ním prejdete rovno zinkasujete 100 000 dolárov a ak to vzdáte po pol roku odmenou vám bude 10 tisíc. Ak by ste však nevydržali ani toľko, Vitaminwater vám nevyplatí absolútne nič…

Viac informácií nájdete na priamo na stránke samotného výrobcu vitamíno a hoci sa tam dočítate, že súťaž je len pre Američanov, tak vedenie spoločnosti sa nechalo počuť, že ak vymyslíte naozaj kreatívny dopis, tak možno urobia výnimku 🙂

Zdroj/Foto: bustle.com, public domain pictures, depositphotos.com