Slovensko prevalcovalo USA: Pozrite si 4 parádne šupy našich hokejistov!

Aj napriek americkej hviezdnej zostave plnej tých najlepších hokejistov z NHL sa našim chlapcom podarilo USA zdolať fantastickým výsledkom 4:1. Ešte za horúca vám preto prinášame štyri nádherné šupy v podaní Šukela, Tatara, Černáka a Krištofa!

Úvodné skóre otvoril v piatej minúte dnešného zapasu Šukel, no z vedenia sme sa neradovali dlho a už v 12 minúte padol vyrovnávací gól z hokejky DeBrincata. Chlapcov však vynulovanie ich úspechu nerozhodilo a celý zápas sa im podarilo dotiahnuť do úspešného konca.

Ďalší zápas nás čaká už zajtra, kedy si o 20:15 zmeriame sily s Fínskom, následne si budú naši chlapci deň vydýchnuť a už v pondelok nás v rovnakom čase čaká veľmi ťažký zápas proti Kanade. Za zmienku ešte stojú parádne víťzstvo Českej republiky nad Švédskom – 5:2. Dosť bolo rečí, poďte si spoločne s nami vychutnať slovenské šupy!

Úvodný gól z hokejky Šukela 1:0

Gól Erika Černáka na 2:1

Gól Tomáša Tatara na 3:1

Záverečná parádička Michala Krištofa na 4:1

Zdroj/Foto: facebook, 2019 IIHF Ice Hockey World Championship Slovakia, depositphotos.com