Slovenskí fanúšikovia vypískali kanadskú hymnu: Otrasná vizitka pre celý národ!

Dnes večer sme boli svedkami nervy drásajúceho derby pri ktorom nám víťazstvo ušlo doslova o vlások. Kanaďanom sa podarilo streliť víťazný gól až v poslednej sekunde zápasu a naši chlapci si za svoj dnešný výkon zaslúžia obrovskú pochvalu a uznanie! (ROZPIS NASLEDUJÚCICH ZÁPASOV NÁJDETE TU)

 

Dojem z inak nádherného hokejového sviatku na nešťastie absolútne pokazili naši fanúšikovia, ktorí doslova vypískali a vybučali celú kanadskú hymnu… Aby toho nebolo málo niektorí začali na ľad hádzať mince či fľase a tak si svoje odniesli aj samotní rozhodcovia zápasu.

Katastrofálna vizitka a v podstate blamáž na celosvetovej úrovni tak bude zrejme už zajtra rezonovať všetkými svetovými médiami… Čo dodať… Záverom článku by sme ešte raz chceli poďakovať našim chlapcom za nádherný reprezentačný hokej, ospravedlniť sa súperovi, ktorý právom zvíťazil a radi by sme apelovali na všetkých fanúšikov, ktorí sa dnešného derby zúčastnili, aby sa už nikdy, nikde a pred nikým takto nesprávali.

Hokej je hra, ktorá prináša radosť, zábavu a spája ľudí po celom svete. Nie je to vojna a v žiadnom prípade šport nesmie slúžiť, ako nástroj nenávisti či zámienka pre prejavy agresivity. Je dobré uvedomiť si, že na tribúnach medzinárodného šampionátu a často v národných dresoch reprezentujete nie len seba, ale aj celú svoju vlasť…

Slovensko vs. Kanda (góly):

Vypískanie kanadskej hymny:

Zdroj/Foto: depositphotos.com, facebook, steamable.com