Slováci vymysleli priehľadnú kávu: Revolučný nápoj dobíja svet!

Hoci vo svete je čistá či ak chcete priehľadná káva veľkým hitom, na Slovensku o nej nepočul takmer nikto. Paradoxne majú tento unikátny produkt na svedomí práve Slováci a síce bratia Adam a Dávid z Košíc, ktorí by radi svoj špeciálnu kávu presadili aj na Slovensku.

 

Adam s Tomášom sú civilnými povolaniami elektrikár a stolár a ani jeden z nich nemá vyštudovanú potravinársku školu, no napriek tomu sa im podarilo vytvoriť unikát.

Priehľadnú kávu, ktorá neovplyňuje zafarbenie zubov! Ostatne práve nepríjemné zafarbenie zubov bolo prvotným popudom pre vznik jedinečného produktu:

S bra­tom pi­jeme veľa kávy a sfar­be­nie zu­bov spô­so­bené ká­vou bolo vždy prob­lé­mom. Po krát­kom hľa­daní sme zis­tili, že nič po­dobné ne­exis­tuje a preto sme sa jed­no­du­cho pus­tili do vý­voja – prezradil Dávid pre portál startitup.sk.

Ich káva je jedinečná nie len svojim sfarbením, ale aj tým, že neobsahuje žiadne neprirodzené chemické látky. Ako sami hovoria, ich čistá káva neobsahuje nič, čo by ste nenašli v šálke klasickej čiernej kávy.

Tak-či-onak vyzerá to tak, že tento osviežujúci kofeinový nápoj bude vo svete naozajstným hitom a ich Instagram sa už teraz hemží exotickými fotografiami z celej planéty, ktoré im zasielajú spokojni zákazníci…

Zdroj/Foto: Instagram, startitup.sk, Clear Cof­fee