Škuľavý Beckham s krivými zubami a obrovským zadkom: Sochu nakoniec rozbili!

Jeden z najobľúbenejších a nepochybne aj najtalentovanejších stredopoliarov futbalovej histórie, David Beckeh nedávno zažil poriadny šok. Muž, ktorý úspešne reprezentoval kluby, ako Manchester United, Real Madrid, AC Miláno, Los Angeles Galaxy či Paris Saint-Germain sa totiž dočkal obrovskej pocty a síce bronzovej sochy v nadživotnej veľkosti, ktorá mala hrdo stáť pred štadiónom kalifornského futbalového klubu!

 

Na prvé počutie znel nápad veľmi dobre aj samotnému Beckehamovi, no aké bolo jeho prekvapenie, keď poprvýkrát uzrel svoju podobizeň? Socha bola škuľavá, mala len tri zuby a obrvský zadok!

Davidovi táto pocta doslova vyrazila dych a hoci ho “umelecké dielo” poriadne vyviedlo z miery, snažil sa byť k organizátorom projektu slušný a vysvetliť im, že takú ohavnosť si skutočne pred svoj štadión postaviť nemôžu.

Keď to už vyzeralo, že Davidovi nadobro prasknú nervy do miestnosti prišiel vysokozdvižný vozík, ktorému sa akoby nedopatrením podarilo sochu rozbiť. V tej chvíli si Beckham ohromne vydýchol, no krátko na to sa na scéne objavil populárny britský komik James Cordena a na vystresovanom Davidovi sa dobre zabával… Nuž musíme uznať, že táto nachytávka vyšla doslova perfektne.

Z celej udalosti vám prikladáme video a verte, že reakcie vystrašeného Davida Beckhama rozhodne stoja za pozretie. Dámy a páni, vážení čitatelia, užite si to…

Ohavná socha Davida Beckhama:

Zdroj/Foto: youtube