Schumacher sa po dlhých rokoch ukáže svetu: Rodina sa rozhodla odkryť pravdu!

Michael Schumacher (50 rokov) sa na verejnosti neobjavil od roku 2013, kedy počas lyžovačky utrpel ťažký úraz hlavy. Od tejto tragickej udalosti uvalila jeho rodina na všetky informácie o Michaelovom zdravotnom stave embargo a fanúšikovia tak ostávali v neistote celé roky. Zdá sa však, že manželka spolu deťmi sa rozhodli mlčanie prelomiť a my by sme tak legendu Formuly 1 mali opäť vidieť pred kamerami!

 

Počas filmového festivalu v Cannes organizátori podujatia premietli trailer k dokumentu s názvom Schumacher, za ktorým stoja nemeckí producenti Michael Wech a Hanns-Bruno Kammertons.  Bývalý šéf F1 Bernie Ecclestone, pritom prezradil, že dokument bude nie len mapovať život a kariéru legendárneho jazdca, ale obsahovať bude aj zábery samotného Michaela u neho doma a nahrávku z nedávnej oslavy 50. narodenín.

Fanúšikovia z celého sveta sa tak dočkajú vôbec prvých záberov Michaela Schumachera od roku 2013. Ďalej by mali byť súčasťou dokumentu rozhovory s jeho manželkou Corinnou, otcom Rolfom či deťmi Gino-Máriou a Mickom. Samotný dokument sa na strieborných plátnach objaví už koncom roka a tak sa fanúšikovia rozhodne majú na čo tešiť.

Čo sa týka presného zdravotného stavu Michaela Schumachera, ten rodina až do tejto chvíle veľmi dobre strážila a tak by nám film mal odhaliť pravdu na ktorú sme čakali dlhých šesť rokov.

schumacher trailer

Mimochodom Michaelov syn Mick Schumacher v apríli 2019 úspešne dokončil prvé testy s F1 Ferrari, tohtoročným špeciálom SF90 a počas minulého roka sa stal majstrom sveta v seriáli FIA Formula 3, takže jeho legendárny tatko rozhodne má byť na čo hrdý. Michaelovi prajeme veľa síl a na dokument sa budeme tešiť spoločne s vami.

Michel Schumacher:

Zdroj/Foto: reuters, youtube, topky.sk