Samurajský test osobnosti: Zovretá päsť prezradí, čo si za človeka!

Kobushi Shindan je prastará metóda analýzy osobnosti človeka, ktorú v dávnych časoch používali aj bájny samuraji. Ľudia zovierajú svoje päste najčastejšie týmito troma spôsobmi a to, akým spôsobom to urobíte o vás vypovedá naozaj veľa, možno viac, ako by ste si mysleli!

 

Vyskúšajte si spoločne snami urobiť krátky samurajský test osobnosti a verte, že budete prekvapení, ako dobre táto metóda funguje. Takže, dámy a páni poďme na to: Rýchlo zovrite spoju päsť, prestante ňou hýbať a pozorne si ju obzrite. S pravdepodobnosťou viac, ako 90% ste ju zovreli práve jedným z týchto troch spôsobov.

Samurajský test osobnosti:

Palec zapretý o ukazovák a prostredník:

Samurajský test

Samurajský test osobnosti

 

Takýmto spôsobom zovierajú svoju päsť citliví a veľmi milí ľudia, ktorí sú zvyčajne obľúbení vo svojom okolí. Ak ste päsť zovreli týmto spôsobom ste pravdepodobne kreatívny a máte na ľudí dobrý čuch. Často v nich čítate ako v otvorenej knihe, no napriek tomu im neraz dáte druhú šancu a potom bývate sklamaný. Ste vynikajúci pracant, avšak kvôli svojej citlivejšej povahe nie veľmi dobrý vodca. Napriek tomu si však nenecháte skákať po hlave a dokážete sebavedome odprezentovať svoj názor.

Palec položený na ukazováku:

zovreta past test

Samurajský test osobnosti

Ste tvrdý, často nekompromisný typ človeka, ktorý na sebe tvrdo pracuje. Chyby neodpúšťate sebe ani ostatným, čo z vás síce robí silného lídra, no práve pre vaše vodcovské schopnosti sa často cítite opustený. Vašimi charakteristickými črtami sú sila, bezpečnosť a rovnováha.

Palec pod prstami:

zovreta past test osobnosti

Samurajský test osobnosti

Ste prevažne utiahnutej a bojazlivej povahy. S každým sa snažíte vychádzať dobre a nemáte radi konflikty. Vodca z vás nikdy nebude, no na druhej strane ste príjemný, emotívny človek, ktorý je mimoriadne starostlivý vo vzťahu ku svojmu okoliu.

Zdroj/Foto: youtube, wikipedia