Sagan si nevšimol dievčatko, ktoré prosilo o podpis: Neskôr jej všetko kráľovsky vynahradil!

Peťo Sagan si získal srdcia milónov fanúšikov a to nie len na Slovensku! Mimoriadne populárnym sa stal aj v zahraničí, pričom v Čechách nedávno dokonca vyhral anketu celebrita storočia. Napriek všeobecnej popularite si Peter vždy zachovával imidž skromného chalana a jeho dobré srdce sa prejavilo aj v prípade malej americkej fanúšičky menom Alysse!

 

Celý príbeh sa začal tým, že Peťo nechtiac odignoroval malú fanúšičku, ktorá ho prosila o podpis. Mnoho ľudí, ho na toto nepatričné správanie okamžite upozornilo a práve vtedy vyšla pravda najavo.

Peter si malú Alyss jednoducho nevšimol a keď sa dozvedel o tom, aké sklamané bolo malé dievčatko po tom, čo sa mu nepodarilo získať jeho podpis, rozhodol sa, že jej všetko kráľovsky vynahradí. Peťo poslal malej Alyss škatuľu plnu prekvapení a krásnym dopisom!

Mimochodom, Peter Sagan aktuálne súťaží aj v populárnej ankete o titul Slováka storočia a ak by ste chceli dať hlas jemu či komukoľvek inému z desiatky prestížnych, slovenských osobností, môžete tak urobiť tu!

Peter Sagan – darček pre malú fanúšičku:

Zdroj/Foto: youtube, tivi.sk