Ruskú influencerku našli mŕtvu v cestovnom kufri v prenajatom byte.

Ruskú šudentku medicíny a zároveň influencerku Jekaterinu, ktorú na sociálnej sieti Instagram sledovalo viac, ako 80 tisíc odberateľov našli mŕtvu v prenajatom byte. S podrezaným hrdlom a zabalenú v cestovnom kufri ju objavili vlastný rodičia.

 

Jekaterina Karaglanova bola nádherná, sotva 24 ročná žena, ktorej život vyhasol za doposiaľ neobjasnených okolností v prenajatom byte v Moskve. Podľa záznamov polície sa ju rodičia neúspešne snažili skontaktovať niekoľko dní, no Jekateriana na ich telefonáty ani správy nereagovala.

Zo strachu o dcéru sa rodičia skontaktovali s majiteľom prenajatého bytu, ktorý ho prišiel otvoriť a práve v chodbe onoho bytu sa im naskytol príšerný pohľad. Privolaný lekár na mieste už iba skonštatoval smrť, pričom jej okolnosti polícia vyšetruje.

Jekaterina sa v posledných týždňoch pripravovala na výlet do Holandska kam mala odletieť so svojim súčasným partnerom. Zábery z priemyselných kamier údajne zachytili jedného z bývalých priateľov influencerky, ako ju navštívil približne v období, kedy prestala komunikovať s rodičmi, no polícia na otázku či je tento muž považovaný za jedného z podozrivých odmietla odpovedať…

Jekaterina Karaglanova – RIP:

Zdroj/Foto: BBC, Instagram