Ruskí Simpsonovci odhalili svetu reálny život: Komentáre Rusov vás chytia za srdce!

Len prednedávnom sme vám odhalili veľkú chybu v Simpsonovcoch, ktorú si nikto nevšimol celých 23 rokov! Ukázali  sme vám skeč v ktorom sa žltá rodinka stretla s ničiteľom svetov Thanosom a informovali vás, že nábytkársky reťazec IKEA začal s predajom ich seriálového nábytku. Dnes sa budeme Simpsonovcom venovať opäť, no tentokrát to bude o niečo netradičnejšie…

 

Seriál, ktorý sa na televíznych obrazovkách objavuje už od roku 1989 je známy svojským humorom a častým navážaním sa do stereotypov nie len americkej spoločnosti. Možno práve preto sa umelec menom Lenivko Kvadratjić rozhodol milovanú rodinku zasadiť do tých najhorších životných podmienok na východe Európy.

Počas krátkeho videa sa rodinka žijúca v typickom Chruščovovskom paneláku ocitá v pochmúrnom post socialistickom svete, kde životné prostredie zničili miestne továrne, fajčiaci puberťáci okrádajú mladších študentov a hlava rodiny pije, kradne a mláti svoju manželku.

Násilie, drogy, alkohol či chodoba sú teda vo vyobrazení typického ruského mesta doslova všadeprítomné, no azda najväčším prekvapením je fakt, že Rusi sa s videom dokázali plne stotožniť.

Krátky skeč si za dva dni vyslúžil viac ako milión pozretí, pričom mnoho Rusov sa k dielu vyjadrilo veľmi pozitívne, no zároveň s obrovskou dávkou frustrácie priznávajú, že toto je skutočne reálne vyobrazenie ich každodenného života. K videu prikladáme aj pár ruských komentárov.

ruski simpsonovci

Komentáre Rusov:

  • Bolo by to zábavné, keby to nebolo také smutné…
  • Ten pocit, keď niekto býva v normálnych krajinách, ale toto je v Rusku obyčajný život…
  • Píšete tu, že je to umelecké zobrazenie, ale povedal by som, že je to skôr dokumentárne.
  • Niekedy mám pocit, že občania Ruska, ktorí sa v tomto živote správali zle sa opäť narodia, ako občania Ruska…
  • Fakt vďaka, teraz som ešte viac v depresii.
  • Brilantné, je to ako keby som sa pozrel von na ulicu.
  • Veľmi silne to vyjadruje ducha krajiny v ktorej žijeme, pohľad na ich dcéru je žalostný.
  • Takto skutočne žijeme, alebo skôr prežívame…

Ruskí Simpsonovci:

Zdroj/Foto: youtube