Rozhovor s Beranom: Čo sa stalo medzi nim a Grznárom a prečo už…

Dnešný článok venujeme najmä fanúšikom kulturistiky a ešte donedávna nerozlučnej dvojice Filip Grznár a Pavel Beran. Čo sa stalo medzi dvoma ikonami českej kulturistiky a prečo už spoločne netočia videa. Je za tým hádka, peniaze alebo ich to jednoducho prestalo baviť?

 

Exkluzívny rozhovor s Pavlom Beranom nedávno na youtube nahral český youtuber a kulturista Antonin Hodan, ktorý Pavla vyspovedal doslova z každej strany. Tentokrát Pavel okrem iných otázok odpovedal aj na to, ako to vlastne medzi nim a Filipom Grznárom celé je a prečo už netočia videá, takže sa rozhodne máte na čo tešiť. Mimochodom aj napriek svojmu ozrutnému zjavu je Pavel Beran jeden z najmladších, profesionálnych kulturistov v Českej republike. Narodil sa roku 1993 a v súčastnosti závodí vo federácií  IFBB PRO.

Pavel momentálne pracuje, ako fitness tréner, pričom je dobre známy aj svojimi motivačnými videami na facebooku. Je vlastníkom rodinej značky “RAMPAGE”, ktorá sa zameriava na predaj oblečenia a rôzdnych doplnkov. Posledný veľký úspech zaznamenal na súťaži EVLS Prague Showdown 2018, kde v kategorii PRO OPEN získal štvrté miesto.

Pavel Beran – rozhovor:

Zdroj/Foto: youtube, youtube – Antonin Hodan