Prijimáčky do Policajného zboru: Takto na Slovensku vyzerá fyzická skúška!

Facebooková stránka Policajného zboru SR je doslova nabitá hromadou zaujímavých videí či užitočných rád. V minulosti naši muži zákona ponúkli 3 tipy, ako sa ubrániť rozzúrenému psovi, pokúsili sa zbúrať konšpiráciu o chemtrails a dokonca si začiatkom leta, tak trochu krutým spôsobom vystrelili zo svojich českých kolegov.

 

Na našom portály ste sa v minulosti tiež mohli dočítať o 9 podmienkach pre vstup do Slovenskej armády, ako aj to, aký plat ponúka tento sektor a dnes vám prinášame video zo záťažových testov pre rekrútov do policajného zboru SR.

Aké fyzické predpoklady musíte na vstup do Policajného zboru Slovenskej republiky splniť si môžete pozrieť priamo v priloženom videu, nuž a aby toho nebolo málo, prikladáme aj tabuľku platov.

Ešte skôr, ako sa pustíme na samotné video, máme tu jeden malý tip pre dovolenkárov, ktorí sa tohoto roku chystajú navštíviť Chorvátsko. Tak, ako minulú sezónu, aj tento rok budú naši muži zákona pôsobiť hneď v niekoľkých chorvátskych mestách – všetky užitočné čísla a kontakty nájdete priamo tu!

Prijimáčky do Policajného zboru: Fyzické testy:

Platy policajtov 2019:

Platy policajtov 2019

K uvedenej tabuľke platov je nutno dodať, že sumy sú uvedené v hrubom, ako aj to, že policajti oproti civilnému sektoru udvádzajú vyšší odvod. Platy uvedené v tabuľke preto nepredstavujú čistú mzdu, ktorá sa objaví na výplatnej páske mužov zákona.

Zdroj/Foto: facebook – Polícia SR, youtube, NOZP – Nový odborový zväz polície.