POZOR: Internetom sa šíri nová výzva, ktorá bude zabíjať! (VIDEO) Bird Box Challenge

Len pred pár mesiacmi pripravila mnohých, mladých ľudí o zdravie a dokonca aj o život hlúpa výzva zvaná kiki-challenge, pri ktorej ste museli tancovať vedľa idúceho auta a už tu máme novú, ešte hlúpejšiu a ešte nebezpečnejšiu Bird Box Challenge!

 

Bird Box Challenge si voj názov prepožičala od rovnomeného filmu so Sandrou Bullock a vo svete internetu sa šíri, ako mor. Snímka Bird box rozpráva príbeh v ktorom ľudstvo ničí akási neznáma sila, pričom najdôležitejšie je nepozrieť sa na ňu. Ten, kto ju uzrie si totiž okamžite vezme život.

Sandra Bullock so svojimi dvoma deťmi sa vyberie na posledné bezpečné miesto na Zemi, ku ktorému musí dva dni putovať po rozbúrenej rieke. Aby ich neusmrtila neznáma sila musia mať všetci celou cestou zaviazané oči a práve zviazané oči sú hlavným námetom pre výzvu Bird box challenge…

co je bird box challenge

Bird Box Challenge

Bird Box Challenge vás môže  zabiť:

Pre splnenie výzvy zvanej Bird Box challenge je nutné pohybovať sa so zaviazanými očami a to doslova kdekoľvek. V priestoroch obchodných domov, v uliciach či dokonca pokúsiť sa s týmto hendikepom šoférovať! I keď táto hlúpa výzva znie nebezpečne už na prvé počutie je paradoxné, že sa ju nepokúšajú splniť len deti či dospievajúci.

Na internete sa objavuje čoraz viac videí na ktorých sa Bird Box challenge snažia splniť dospelí ľudia, ktorí sa doslova predháňajú v tom, kto z nich nasadí latku vyššie v podobe nebezpečnejšieho prostredia. V mene celej redakcie vás preto prosíme: NESKÚŠAJTE  TO!

Riskovať svoje zdravie či dokonca život kvôli stupídnej, internetovej hre je v skutku mimoriadne hlúpe. Umierajte radšej za česť a slávu, tak ako naši predkovia 🙂

Bird Box Challenge – Video:

Zdroj/Foto: youtube