Podrobný rozpis zápasov na 10 dní: Kedy hrá Slovensko a akí súperi nás čakajú?

Len včera sa našim chlapcom podarilo prevalcovať Spojené štáty americké neuveriteľným výsledkom 4:1 – góly si môžete pozrieť tu – a už dnes večer o 20:15 nás čaká mimoriadne ťažký zápas proti Fínom. Aké zápasy nás však čakajú v najbližších 10-tich dňoch a kedy presne hráme?

 

Vstup na svetový šampionát sa nám napiek obrovskej blamáži s bilboardom, ktorý Slovákov doslova znemožnil podarilo zvládnuť veľmi dobre a navyše mnohých potešilo, že aj vďaka iniciatíve Andreja Danka nás naši chlapci reprezentovali so štátnym znakom na hrudi. Hokejová hymna od Ondreja Kandráča sa mimoriadne vydarila, úvodný zápas sme vyhrali a tak našu malú krajinu opäť raz hokejová atmosféra doslova pohltila.

Už dnes večer nás však čaká mimoriadne ťažký zápas, proti Fínom, ktorý len včera prevalcovali Kanadu výsledkom 3:1 a tak sa naši chlapci nepochybne poriadne zapotia. Chalani si však nebudú môcť vydýchnuť ani po tomto zápase a už v pondelok nastúpia do ďalšieho extrémne náročného duelu proti Kanade.

V ďalších dňoch sa budeme musieť popasovať s papierovo o čosi ľahšími súpermi, akými sú: Nemecko, Francúzsko, Veľká británia či Dánsko, no po vyčerpávajúcich úvodných zápasoch, ktorými si budeme musieť prejsť to naši chlapci rozhodne nebudú mať jednoduché. Dosť bolo rečí, poďme sa spoločne pozrieť na podrobný rozpis zápasov na najbližších 10 dní.

Spomienka – Sme MAJSTRI SVETA:

Podrobný rozpis zápasov na 10 dní:

rozpis zapasov

Zdroj/Foto: RTVS, SZĽH, cas.sk, youtube depositphotos.com