Podpálili dielňu s drevenými hračkami: Pomôžete zúfalému majstrovi?

Slovenská dielňa plná nádherných, drevených hračiek a suvenírov včera kompletne ľahla popolom. Nevedno prečo ju niekto úmyselne podpálil a zúfalému majstrovi Ladislavovi ostali len oči pre plač. Zhorelo všetko. Jeho hračky, náradie a dokonca aj budova. Rozhodol sa však, že to nevzdá a na internete zanechal posledný zúfalý odkaz v ktorom dobrých ľudí prosí o pomoc!

 

Ani neviem čo mám povedať. Ako mám reagovať. Ľudia, čo škodia a ničia životy druhých ľudí, čo sa len snažia o obyčajný život. Ako? Prečo? … dnes ráno, v čase keď som nebol doma, mi niekto úmyselne podpálil dielňu, všetko je preč. cirkuláre, sústruhy, frézy, hoblovacka, dlabačka, flexibrusky, vypilovacky, brúsky, pilove pásy, píly, materiál, Všetok čas, ktorý som prežil v tejto dielni, na tomto mieste! všetky moje nápady a vymysli! ….

od el. stojov až po ručné nástroje, priestory… Je po všetkom! Už dlhé roky som sa živil výrobe a predaja drevených hračiek a suvenírov. Bohužiaľ nedokážem pokračovať, pretože nemám nič, nemám z čoho ani s čím a vlastne ani kde….Tento príspevok je určený pre ľudí, ktorí mi chcú pomôcť, čo i len jednou korunou, pretože ja sám nedokážem ďalej fungovať…. Ďakujem úprimne a z celého srdca každému, ktorý mi chce pomôcť rôznou formou: dosky, materiál, stroje alebo finančne… Zúfalému majstrovi môžete pomôcť tu!

drevene hracky, zhorela dielna na hracky

Dielňa na hračky ľahla popolom…

Zdroj/Foto: facebook