Nový iPhone XI bude mať 3 fotoaparáty a úplne zmení dizajn!

Steve Jobs († 5. október, 2011) bol nesporne vizionárom, ktorý predbehol svoju dobu. Jeho produkty doslova a do písmena určovali trendy a iPhone bol svojho času bezkonkurenčne najpopulárnejším mobilom na celosvetovom trhu. Zdá sa však, že časy veľkej slávy má Apple dávno za sebou a preto sa vývojári rozhodli pristúpiť k ráznemu kroku!

 

Nový iPhone sa ani zďaleka nepredávajú tak dobre, ako kedysi a zisky Jobsovej spoločnosti sa z mesiaca na mesiac prepadajú.  Nelichotivá pozícia na trhu začína byť pre spoločnosť likvidná a preto sa Apple zrejme odhodlá k nečakanému kroku. Na Twitteri sa totižto nedávno objavili uniknuté informácie podľa ktorých má dostať nový iPhone XI hneď tri fotoaparáty, ale predovšrtkým: iPhone má radikálne zmeniť dizajn!

Uniknuté informácie môžete na Twitteri nájsť pod označením @onleaks. V súčastnosti sa predpokladá, že Apple v rámci svojich kamier využije techniku Time of Flight, ktorá meria vzdialenosti medzi foťakom a snímaným objektom, čo v praxi znamená, že nový iPhone by dokázal vytvoriť 3D obraz či dokonca mapy priestoru vo veľkosti piatich metrov.

Podobná technológia by nepochbyne mala dopad aj na vývoj mobilných hier a nových, nadupaných aplikácií. Záverom je nutné dodať, že iPhone XI je momentálne v testovacej fáze a uniknuté informácie Apple zatiaľ nepotvrdil, hoci podľa Forbes leaky vyzerajú viac, ako dôveryhodne.

Nový iPhone XI:

Zdroj/Foto: Twitter, youtube