Nepokoje v centre Bratislavy: Zdemolovaná ulica, polícia a sanitky!

Počas dnešného inak pokojného večera sa v centre nášho hlavného mesta strhli hromadné výtržnosti. Nepokoje sa mali strhnúť na Ventúrskej ulici priamo v najužšom centre mesta, pričom zasahovať musela polícia aj zdravotná služba!

 

Podľa pôvodných dostupných informácií sa malo jednať o hromadnú bitku fanúšikov futbalového klubu Sutjesky Nikšič, ktorá hrala dnes predkolo Ligy majstrov so Slovanom Bratislava. Portál topky.sk však píše, že agresormi by mohli byť priaznivci bulharského klubu Levski Sofia, ktorých zajtra čaká zápas v Ružomberku a satirická stránka ZOMRI sa domnieva, že by sa malo jednať o fanúšikov Ajax Amsterdam, Cracovia Krakow vs. Levski Sofia.

Polícia SR. na svojom oficiálnom facebooku uviedla len toľko, že na mieste zasahuje množstvo policajtov. Podľa portálu topky.sk jeden z očitých svedkov vypovedal, že aktéri boja hovorili najmä po srbsky a anglicky, pričom viarero z nich zadržala polícia:

“Časť ulice je zdemolovaná, miesto je opáskované, sú tu policajní ťažkoodenci aj so psami… viacero ľudí je zranených.i. Polícia zatiaľ k celému incidentu žiadne doplňujúce infrmácie neuviedla.

Nepokoje v centre Bratislavy:

Zostrih hromadných bitiek nájdete tu!

Zdroj/Foto: Polícia SR, topky.sk, zomri, facebook