Neonacisti prišli rozpustiť dúhový pochod: Priniesli si vlajky s hákovými krížami aj zbrane!

Propaganda LGBTI si v posledných rokoch vydobila mimoriadnu podporu po celom svete. V nemecku, kvôli dúhovým pochodom nainštalovali špeciálne semafóry a k zaujímavému incidentu nedávno prišlo aj u nás na Slovensku. S obrovským problémom sa však stretli vstúpenci tohoto spoločenstva počas dúhového pochodu v americkom Detroite!

 

Dúhový pochod, ktorý sa už budúci mesiac bude orginizovať aj v Bratislave má oficiálne slúžiť, ako pripomienka toho, že LGBTI komunita musí bojovať o svoje práva. Často sa však mení v akýsi výjav dekadencie a nemravností, ktoré obyvateľom mnohých štátov prekážajú natoľko, že sa voči nim začínajú búriť.

V americkom Bostone sa dokonca nedávno objavila iniciatíva usporiadať akýsi hetero pride na podporu tradičných rodín. Azda najhoršie však na dúhový praid reflektovalo mesto Detroit, kde sa skupina neonacistov rozhodla pochod rozpustiť, pričom sa vyzbrojila vlajkami s hákovými krížmi či dokonca strelnými zbraňami.

Členovia hnutia The National Socialist Movement (NSM) tak prinútili prívržencov LGBTI komunity odísť z ulíc a mnohých dokonca museli skryť miestni obyvatelia. V mnohých štátoch ameriky pritom z nepochopiteľných dôvodov dodnes neexistuje legislatíva, ktorá by právne postihovala verejnú propagáciu nacizmu či aspoň dôslednejšie kotrlovala ozbrojovanie civilného obyvateľstva…

Video – Neonacisti proti gay pride:

Zdroj/Foto: Twitter, streamable.com