Najlajkovanejšie vajce sveta prasklo: Čo sa ukrývalo vo vnútri?

Najlajkovanejšou fotkou v histórií sociálnej siete Instagram sa stalo obyčajné vajce. Vajíčko si vyslúžilo viac, ako 52 miliónov lajkov a 10 miliónov sledovateľov z celého sveta. Vajce sa teda tešilo mimomriadnej popularite a z pomysleného trónu kráľovny Instagramu zhodilo dokonca aj Kyle Jenner, no teraz prasklo a všetkým odhalilo čo sa ukrýva v jeho vnútri!

 

Ak ste aj vy patrili medzi viac ako desať miliónov sledovateľov tohoto vajíčka, potom ste si dozaista všimli, že čím viac má fanúšikov tým viac jeho škrupinka praská.

Samotný zakladateľ účtu world_record_egg informoval, že jeho tajomstvo bude naplno odhalené počas super-bowlu a ako sľúbil, tak sa aj stalo!

Vajce prasklo, pričom svojim fanúšikom poslalo odkaz, že sa zrútilo pod nátlakom sociálnych sietí. Ďalej vo svojom odkaze prehovára k ľudom a apeluje na nich, že ak aj oni pod nátlakom sociálnych sietí „praskajú“ nemali by si to nechávať pre seba a mali by vyhľadať pomoc.

Video ďalej odkazuje na internetovú stránku talkingegg.info, kde môžete nájsť odkazy na stránky v mnohých krajinách, ktoré sa venujú duševnému zdraviu…

Najlajkovanejšie vajce prasklo:

Zdroj/Foto: Instagram