Najkrajšia policajtka na celom Slovensku: Radosť urobiť priestupok!

Len nedávno sme vám priniesli článok o najkrajšej lekárke na celom Slovensku – pozrieť si ju môžete tu – a dnes sa náš článok bude niesť vo veľmi podobnom duchu. Tentokrát sme si posvietili na krásu žien v našom policajnom zbore a verte, že táto žienka rozhodne stojí za to!

 

Jednou z najkrajších, ak nie úplne najkrajšou členkou Policajného zboru Slovenskej republiky je príslušníčka pohotovostnej motorizovanej jednotky z Trnavy, kvôli ktorej údajne miestni muži páchajú dopravné priestupky. O jej mimoriadnu popularitu sa postarala samotná polícia, keď ešte v máji minulého roka zdieľala jej fotografie na svojej fanúšikovskej stránke na facebooku s následujúcimi slovami:

“Vraciame sa ešte k víkendovému futbalu Trnava – Slovan, kde poriadok zabezpečovali aj policajti z Pohotovostnej motorizovanej jednotky. Nechýbala ani naša sympatická kolegyňa, ktorá by sa však určite voči nepoučiteľným chuligánom nechovala sympaticky”

Od tej chvíle sa na facebooku začali hromadiť stovky pochvalných komentárov a niet sa čomu čudovať. Mladá policajtka skutočne vyzerá skôr, ako modelka, než príslušníčka policajného zboru…

Najkrajšia policajtka na Slovensku:

najkrajsia policajtka

najkrajsia slovenska policajtka

najkrajsia policajtka slovensko

Zdroj/Foto: facebook – Polícia SR