Najkrajšia hasička na celom Slovensku: Radosť nechať si vyhorieť dom!

V našich článkoch sme vám už predstavili najkrajšiu pani doktorku na celom Slovensku, najkrajšiu policajtku na Slovensku, najkrajšiu cigánku na Slovensku a dokonca  aj najkrajšiu ženu na svete podľa vedy! Dnes sa na bezkonkurenčnú krásu slovenských žien pozrieme opäť a predstavíme vám tú úplne najkrajšiu hasičku v celom Česko-Slovensku!

 

V konkurencii súperiek zo Slovenska i z Česka si ešte v roku 2016 titul najkrajšej hasičky právom vybojovala nádherná záhoráčka menom Alica a hoci sa súťaž koná pravidelne rok-čo-rok, Alicu sme si vybrali, ako definitívne najkrajšiu finalistku!

Do hasičského zboru sa Alica prihlásila ešte ako násťročné dievča, pričom sa jej podarilo vyhrať hneď niekoľko hasičských súťaží. Korunka zo súťaže krásy je teda len akousi čerešničkou na torte:

“Nečakala som to vôbec, ale som šťastná, že som to vyhrala. Nič neočakávam a chcem zostať presne taká, aká som.” uviedla Alica na margo víťazstva Česko-Slovenskej miss hasičky.

Neskôr sa tejto nádhernej Slovenke podarilo obsadiť celkové tretie mesto na svetovej súťaži krásy Queen Beauty Universe, ktorá sa konala v Španielsku a naposledy ste ju mohli registrovať na tohtoročnej súťaži Miss Slovensko 2019, kde ju však triumfla mladá Bratislavčanka Frederika. 

Alica Ondrášová – Miss hasička:

Alica Ondrášová – Miss Slovensko 2019:

Zdroj/Foto: youtube, pixabay, wikipedia