Mladík, ktorého mama neuznáva očkovanie, sa na 18 narodeniny dal zaočkovať: Pochopil, že matka uverila klamstvám!

Je priam neuveriteľné, že dne v 21 storočí sú ľudia ochotní dôverovať alternatívnej medicíne, veriť, že zem je plochá či uvažovať nad množstvom konšpiračných teórií. My v redakcií KULTmagazin.sk sa s obľubov venujeme práve vyvracaniu konšpiračných teórií a že sme toho za našu krátku existenciu stihli naozaj veľa!

 

Pozreli sme sa na zúbok tzv. chemtrails či plochej zemi, vyvrátili sme konšpiráciu o údajne sfalšovanom pristátí na mesiaci a pozreli sa bližšie na staroveký satelit – Čierny rytier, ktorý vraj tisíce rokov obieha zem. Dnes vám prinášame článok na ďalšiu mimoriadne vážnu tému a síce očkovanie detí!

Mnohí moderní rodičia podľahli dezinformáciám, ktoré šíria tzv. alternatívne média a odmietajú dať svoje novorodené detičky zaočkovať. Podliehajú irancionálnemu strachu zo zdravotných problémov, ktoré by mohla očkovacia vakcína ich dieťaťu spôsobiť a pritom si neuvedomujú, že tým novorodeňa vystavujú obrovskému riziku.

Odmietnutím vakcíny dieťa ponecháte na pospas chorobám, ktoré sú dnes dávno vymietené, no v minulosti vo veľkom zabíjali tisíce ľudí po celom svete. Nedávno sa na internete objavil aj príbeh Ethana Lindenbergera, ktorého matka podľahla konšpiračným teóriám a svojho syna nikdy nedala zaočkovať.

Ethan bol však odjakživa nadaným študentom a po tom, čo sa vymanil z pod vplyvu svojich rodičov sa okamžite nechal zaočkovať. Sám si uvedomil, akému obrovskému riziku ho matka celé roky vystavovala a dnes sa aj on pokúša prostredníctvom sociálnych sietí šíriť osvetu…

Zdroj/Foto: uniland.co.uk, freestockphotos.biz, depositphotos.com, reddit