Mia Khalifa: Najobľúbenejšia herečka pre dospelých bola kedysi obézna pubertiačka!

Nepochybne jedna z najznámejších a najobľúbenejších herečiek pre dospelých sa narodila 10. februára 1993 v Libanone. 26 ročná herečka len nedávno ukončila svoju profesinálnu kariéru, no za pomerne krátky čas si našla milióny fanúšikov po celom svete. Málokto však vie, že Mia nebola krásavicou odjakživa a počas jej puberty by ste sa za ňou rozhodne neotočili!

 

Po odchode z krajiny cédrov a príchode USA sa Mia zamestnala ako obsluha rýchleho občerstvenia, kde si na živobytie zarábala predajom hamburgerov. So svojou kariérou herečky pre dospelých začala v 21 rokoch, no málokto vie, že ešte predtým stihla na univerzite v Texase získať titul bakalára umení v odbore história.

Hoci kariera mladej Libanončanky trvala len veľmi krátko, na najpopulárnejšej stránke pre dospelých sa dnes môže pochváliť viac ako 250-tisícimi odberateľov a skutočne impozantným počtom videní. Reč je o takmer 50 miliónoch, a to iba na jednej jedinej web stránke, na ktorej si mimochodom dodnes drží druhé miesto v rebríčku popularity.

Vráťme sa však k sľubovaným fotografiám z obdobia Miinej puberty. Dámy a predovšetkým páni, pohodlne sa usaďte a vychutnajte si nevšedné zábery z obdobia mladosti dnes už bývalej, no stále mimoriadne populárnej herečky pre dospelých…

Mia Khalifa v puberte:

Mia Khalifa dnes:

Zdroj/Foto: Twitter, Instagram, youtube