McGregor vytrhol fanúšikovi z rukymobil a rozdupal ho: Polícia konečne zverejnila video!

Ešte v polovici marca bol Conor McGregor zatknutý po tom, čo rozmlátil mobilný telefón jedného zosvojich fanúšikov. Prepustený bol až po zložení kaucie vo výške 12 500 dollárov a vsúčasnosti čaká na vytýčenie súdneho pojednávania na ktorom by mu mal súd za tento prehrešok uložiť trest!

 

Polícia však konečne zverejnila kamerový záznam z celého incidentu a tak si všetci môžu pozrieť čo sa to v ono osudné ráno vlastne stalo. Krátko pred šiestou hodinnou ranou Conor vychádzal z hotela Fontainebleau Miami Beach v americkom Miami, pričom pred hotelovým vstupom ho prakticky okamžite obkľúčila skupinka fanúšikov.

Všetci sa chceli s hviezdou UFC vyfotografovať či získať autogram, čo bojovník po určitú dobu aj toleroval, no keď sa ho snažil zvečniť Ahmed Abdirzak, Conor stratil nervy, vytrhol mu telefón z ruky a následne rozdupal na zemi! Nešťastný majiteľ telefónu sa po incidente rozhodol obrátiť na políciu, ktorá McGregora za krátko vypátrala a zatkla. 

Mimochodom, McGregor len prednedávnom rozbúril veľké vášne po tom, čo zverejnil fotky manželky Khabiba Nurmagomedova a verejne ju nazval uterákom – článok a fotky nájdete tu!

McGregor rozmlátil fanúšikovi telefón – záznam z bezpečnostnej kamery:

Zdroj/Foto: Instagram, Twitter, youtube