Lucia Nicholsonová prehovorila: Oficiálne vyjadrenie na facebooku!

Na internete sa objavil dokument s hlavičkou Interpolu a Otawskej polície, ktorý má usvedčovať poslankyňu a podpredsedníčku parlamentu Luciu Nicholsonovú zo strany SaS z obchodu s bielym mäsom. Podľa všetkého sa však od začiatku jednalo o podvrh a pred menej ako troma hodinami Lucia Nicholsonová vyrukovala s ofiaciálnym vyjadrením. Svojich voličov ubezpečila, že v tejto veci okamžite podáva trestné oznámenie!

 

Oficiálne vyjadrenie Lucie Nicholsonovej znie takto: V týchto dňoch čelím špinavej diskreditačnej kampani špinavých ľudí. Vytvorili spravodajský podvrh, v ktorom ma spájajú s prostitúciou a s obchodom s bielym mäsom. Ide o falzifikát a súčasť abnormálne špinavej politickej kampane, ktorá sa nezastaví pred ničím. Zdochýňajúci politický kôň kope a neštíti sa mu poveriť skrachovaných agentov SIS a ľudí pochybnej povesti, aby využili svoje Štbácke nadanie, aby vytvorili spravodajský podvrh. Chcú tým diskreditovať mňa, moju rodinu a stranu SaS a zároveň prekryť svinstvá tých politikov, proti ktorým bojujem. V tejto veci som podala trestné oznámenie a obrátim sa na kanadské veľvyslanectvo a ich oficiálne orgány, aby som spolu s nimi zastavila túto špinavú kampaň a iniciovala trestnoprávne potrestanie jej autorov. Tuším, o koho konkrétne ide a s týmito podozreniami oboznámim naše, aj kanadské orgány činné v trestnom konaní.

Nikto normálny v tejto krajine nemôže uveriť primitívne vytvorenému spravodajskému podvrhu s vymysleným obsahom, so štylistickými chybami, v ktorom nesedí ani logo ottawskej polície, ani len názov policajného departmentu. Niekto sa detinským spôsobom pokúsil text plný chýb vtesnať do formy amerického policajného dokumentu, nie kanadského. Zároveň však vtiahol do spravodajskej hry tretiu krajinu, aby zdiskreditoval opozičnú podpredsedníčku parlamentu. V hre je teda nielen moje meno, ale aj meno kanadskej polície. Každý zdravo uvažujúci človek musí vedieť, že keby bola čo i len veta z toho materiálu pravdivá, nikdy by som nemohla legálne opustiť Kanadu.

Lucia Nicholsonová trh s bielym masom, kanada

Lucia Nicholsonová

V tejto veci som podala trestné oznámenie na autorov falzifikátu. Zároveň však upozorňujem, že využijem aj možnosť občianskej žaloby voči všetkým, ktorí túto diskreditačnú kampaň budú šíriť aj prostredníctvom sociálnych sietí.
Chcem vás poprosiť, aby ste zdieľali toto moje stanovisko, nech sa dostane aj do prostredia konšpiračných webov, ktoré diskreditačnú kampaň voči mne šíria. Mňa väčšina z nich zbabelo zablokovala.

Zdroj/Foto: facebook, youtube