Košičania organizovali bitky 15-ročných dievčat za 20 €: Videom sa zaoberá polícia!

Slovenským internetom len včera otriasli poburujúce videá na ktorých prebiehajú “gladiátorksé zápasy” veľmi mladých, sotva 15 ročných dievčat. Kopance, škrabance, rev a krv. To všetko môžete vidieť na záberoch dievčenských bitiek, ktoré momentálne preveruje aj polícia Slovenskej republiky!

 

Podľa informácií stránky refresher sa má jednať o veľmi premyslené turnaje, ktorých súčasťou je dokonca vyraďovací pavúk (podobne, ako pri profesionálnych súbojoch) a zúčastniť sa malo približne 60 až 80 Košičanov. Lístok na tento šudetnský masaker má stáť približne  20 eur…

Zábery ktoré sa objavili na internete majú pritom mimoriadne brutálnu podobu. Na jednom z videí môžete vidieť 12 ročné dievča obkľúčené a bité viacerými 15 ročnými pričom je šokujúce, že na tejto bitke sa dobre zabáva a nakrúca si ju približne stovka divákov! Zábermi sa momentálne zaoberá aj polícia Slovenskej republiky, ktorá k celému prípadu vydala nasledujúce vyhlásenie.

Bitka Košičaniek

Bitka Košičaniek!

Vyhlásenie polície  Slovenskej republiky:

Dnes (6.1.) v dopoludňajších hodinách sa polícia počas monitorovania sociálnych sietí dozvedela o videozázname, ktorý zachytáva protiprávne konanie doposiaľ nestotožnených osôb. Ihneď po jeho vyhodnotení začal vo veci konať príslušný útvar Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach, ktorý nateraz vec preveruje ako podozrenie z trestného činu výtržníctva. Nie je vylúčené, že po vyhodnotení všetkých dôkazových materiálov a vykonaní všetkých úkonov smerujúcich k zisteniu totožnosti osôb zachytených na videozázname, dôjde v tomto prípade k zmene právnej kvalifikácie.

Polícia dôrazne odsudzuje takéto konanie osôb a v takýchto prípadoch okamžite koná a aj bude konať, a to aj v prípade, ak sa ďalším vyšetrovaním preukáže, že účastníkmi sú mladistvé osoby.

Video:

Vopred upozorňujeme, že video nie je vhodné pre slabšie povahy.  Tí odvážnejší si ho môžete pozrieť TU!

Zdroj/Foto: polícia Slovenskej republiky, refresher.sk, cas.sk