Komunistický test alkoholika: 9 otázok, vám odhalí skutočnú pravdu!

Nedávno sme si pre vás pripravili fotošpeciál v podobe socialistických dovoleniek, následne ďalší v ktorom sme zhromaždili 12 najlepších hračiek socializmu a dnes pre vás máme ďalšiu špecialitku. Súdruhovia a súdružky takto… Nikomu z vás hádam nemúsime pripomínať, že za onoho režimu sa plnili plány na 110 % a tak je úplne jasné, že aj testy z tejto doby sú omnoho sofistikovaniejšie a predvšetkým presnejšie, ako tie dnešné!

 

Dnes sme si pre vás preto pripravili test, ktorý vám za pomoci deviatich jednoduchých otázok odhalí krutú pravdu! Pozor: Npôjde však o žiadny primitívny funny testík akých kolujú na internete tisíce. Na priebeh dnešného testu totiź bude dohliadať hlava štuvaná, lekár, ktorí rozhodne vie o čom hovorí.

Ešte predtým, ako sa do pustíte do samotného testu: Pripravte si ceruzku a kus papiera na ktorý si zaznačíte svoje odpovede. Pozorne si vypočujte otázky lekára, poznačte si odpovede a odmenou vám bude odborné vyhodnotenie testu, ktorý vám odhalí možno tak trochu šokujúcu pravdu… 🙂

Komunistický test alkoholika:

Zdroj/Foto: facebook, youtube, depositphotos.com