Jazda plná hrôzy: Matka zabudla svojho 4 ročného syna na streche auta!

Zabudnúť si na streche auta škatuľku cigariet či mobil zamrzí, no nechať na nej sotva štvor ročného chlapca je naozajstný extrém. Napriek všetkej nepravdepodobnosti sa to však 36 ročnej žene z Austrálie podarilo a nie len to. S dieťaťom na streche po meste jazdila takmer pol hodinu!

 

Erica Shadforth sa na súde obhajovala tým, že si svoju chybu vo veľkom strese jednoducho neuvedomila. Do auta nasadala s tým, že jej syn pravdepodobne preliezol z prednej sedačky na zadnú k ostatným súrodencom, no ako sa ukázalo v skutočnosti preliezol cez strešné okno na strechu!

Žena jazdila po uliciach austrálskeho mesta Perth viac ako 20 minút, pričom blikanie a trúbenie ostatných účastníkov cestnej premávky jednoducho ignorovala. Nakoniec sa ju jednému z miestnych šoférov podarilo zastaviť na križovatke, pričom malému chlapcovi sa akoby zázrakom vôbec nič nestalo.

Biznarný prípad nezodpovednej matky skočil ako inak pred súdom, no sudca bol tentokrát mimoriadne zhovievavý. Žene uložil pokutu vo výške približne 750 eura a zákaz šoférovania na tri mesiace.

Súd pri vynesení rozsudku prihliadal najmä na fakt, že žena bola v čase skutku v značnom strese. Na starosť mala šesť detí a jej manžel bol odcestovaný na služobnej ceste… To sú veci…

Zdroj/Foto: youtube