Jakubec v ringu: Známy MMA bojovník mu vraj ponúkol viac ako 200 000 eur!

Pôjde Martin Jakubec skutočne do ringu a pobije sa s jedným zo svojich neprejníkov? Všetko sa to začalo, po tom, čo Rytmus prehral svoj zápas s českým hudobníkom Marpom. Martin Jakubec totiž Rytmusovi bezprostredne po porážke poslal posmešný odkaz v ktorom ho vyzvla na zápas!

 

Rytmus však túto výzvu absolutne odignoroval a tak Jakuc usúdil, že sa ho bojí a príležitosť na pästný súboj dal prakticky komukoľvek, kto by mu bol ochotný zaplatiť 400 000 eur (celé Jakubcovo vyjadrenie si môžete prečítať tu).

400 tisíc eur je však čiastka doslova astronomická a tak sa zdalo, že zo zápasu nebude vôbec nič, no Jakubec opäť víry a na svojom facebookovom profile tvrdí, že mu známy MMA bojovník ponúkol za zápas viac ako 200 000eur!

rytmus vs jakubec

Rytmus vs. Jakubec

Martin Jakubec vyjadrenie na facebooku:

Informujem fanúšikov, priaznivcov, podporovateľov i nepriateľov, že po avizovanej ponuke na vstup do ringu, sa hlásia prví záujemcovia. Zatiaľ sú dvaja. Jeden zápasník MMA pochádza za Prešova. Jeho klub mi ponúkol 100 tis. EUR za vstup do ringu.
Druhý je z Bratislavy známy hráč Oktagonu, ktorý našiel sponzora na zápas. Ponúkajú mi 200 tis. EUR na vstup do ringu. Pre možné zmárnenie dohody, ostávajú do odkrytia, v diskrétnosti.

Okrem nich mi píšu rôzne deti, úbožiaci, feťáci, skrachovanci a takí čo ma vyzývajú na hru, hrajú na vojačikov a boxeristov  ako aj Hackl a rôzne individuá. Inak vedeli ste, že vraj účinkoval v gay po.ne, lebo nemal peniaze? A dozvedel som sa, že podvádzam Božanku  milé áno, chodím na drahé dovolenky s partiou mojich kamošov – pánska jazda a sú to mladí, pekní a bohatí ľudia, určite nevezmem so sebou krachla, keďže k takým nepatrí.

Viem, že by ten trpaslík chcel ísť na také drahé dovolenky a ako uviedli Topky, nemôže si to dovoliť, preto nech si vystačí s Rakúskom doma  keď bude niekedy poslúchať kúpim mu lízatko za dobrotu. No ale nepodstatné už neriešim!
K podstate, v hre bude ešte jeden silný hráč, ktorý mi ponúka cez klub a donora 230 tis. Lenže stále sa to neblíži ani k 300 a tonie k 400k. 

Preto mi neostáva nič iné, len čakať. Ak príde ponuka k 300 tis. budem nad tým silno uvažovať a z jedným z nich sa dohodnem na vstupe do ringu.  Očakávajte zápas a udalosť roka. Nie len to. Prídu ešte iné perly onedlho. To sa na Slovensku zastaví čas, každý bude žiť iba Jakubcom a podľa prognózy veštice, budú hromadné sebevraždy ľudí z tej udalosti. Mnohí to nezvládnu….

Martin Jakubec – pieseň pre Božanku:

Zdroj/Foto: facebook