Jágr zosmiešnil obranu súpera: Takéto bomby dáva česká legenda v 47 rokoch!

Len nedávno sme vám priniesli špeciálne video na ktorom mladý Zdeno Chára rozdáva svoje prvé pästné bomby a dnes budeme v hokejovej témaike pokračovať. Hlavným hrdinom dnešného videa totiž bude jedna z najväčších hviezd NHL, fenomenálny Jaromír Jágr!

 

Dnes už 47 ročná, česká hokejová legenda sa naposledy blysla hneď dvoma gólmi, pričom najmä tým druhým doslova zosmiešnil obranu svojho súpera. Zápas Kladno vs. Chomutov nakoniec skočil výsledkom 3:1 čím Jágr opäť potvrdil, že sa o neho vlastný tím rozhodne môže oprieť.

Len pre zaujímavosť Jaromír Jágr sa narodil 15. február 1972 v Kladne a v zámorskej NHL za svoju bohatú kariéru pôsobil v kluboch, ako Calgary Flames, Florida Panthers, New Jersey Devils, Boston Bruins, Pittsburgh Penguins, Washington Capitals, New York Rangers, Philadelphia Flyers či Dallas Stars.

Vyhrať legendárny Stanlyho pohár sa mu podarilo hneď dvakrát a tiež sa stal historicky najlepším Európanom pôsobiacim v NHL. V decembri roku 2016 sa v historickej tabuľke produktivity s počtom 1 889 bodov dostal na druhé miesto a medzi aktívnymi hokejistami pôsobiacimi v NHL čo do počtu gólov, asistencií i kanadských bodov je bezkonkurenčne najlepší.

Jaromír Jágr – Kladvo vs. Chomutov:

Jaromír Jágr – rozhovor:

Jaromír Jágr – TOP 10 najlepších gólov v histórií:

Zdroj/Foto: youtube