Hackeri ukradli materiály k 11. septembru: Chcú výkupné, inak vraj zverejnia pravdu!

Presne 11 septembra, roku 2001 unieslo devätnásť mužov z militantnej islamskej organizácie al-Káida štyri komerčné lietadlá za pomoci ktorých spáchali štyri teroristické útoky. Krvavé udalosti z jedenásteho septembra si vyžiadali presne 2 996 obetí a smrť všetkých týchto ľudí navźdy zmenila moderný svet…

 

Azda jedna z najznámejších konšpiračných teórií však oficiálnej verzii neverí a mnohí sa domnievajú, že sa nejednalo o útok teroristov, ale naopak o útok z vnútra. Konšpirátori sú presvedčení, že všetko zinscenovala samotná vláda USA len preto, aby mohla následne zaútočiť na Irak.

Teórie je to síce nelogická a pritiahnutá za vlasy, no napriek všetkému konšpirátorom predsa len svitla iskrička nádeje. Skupinka hackerov s krycím názvom The Dark Overlord tvrdí, že disponuje tajnými dokumentami z 11 septembra, ktoré čoskoro zverejní na Twitteri.

Navyše sa pokúšajú vydierať všetkých, ktorí podľa nich boli v podvrhu zapletení. Pokiaľ im vraj kompetentní nezaplatia výkupné v bitcoinoch zverejnia spolu s dôkazmi o celosvetovom podvode.

The Dark Overlord – výzva hackerov:

Ak ste advokátskou firmou, ktorá sa podieľala na spore, politikom, ktorý sa podieľal na tejto veci, agentúrou činnou v trestnom konaní, ktorá sa podieľala na vyšetrovaní, spoločnosťou pre správu majetku, investičnou bankou, klientom klienta, globálnym poisťovateľom alebo kýmkoľvek iným, môžete nás kontaktovať a požiadať o stiahnutie vášho mena z dokumentov. Budete nám však musieť zaplatiť!

Čo sa stalo 11 septembra:

Útoky z jedenásteho septembra 2001 boli sériou koordinovaných teroristických útokov, ktoré sa odohrali v USA, presne v utorok 11. septembra 2001. Spojené štáty následne odpovedali na útoky tzv. Vojnou proti terorizmu. Zaútočili na Afganistan, aby zosadili Taliban, ktorý al-Káidu priamo podporoval. Takisto prijali zákon o patriotizme (USA PATRIOT Act). Poškodený Pentagón bol do roka zrekonštruovaný a knemu bol pristavený pamätník.

Z oficiálnych zdrojov vieme:

  • Štyri komerčné lietadlá unieslo devätnásť mužov z militantnej islamskej organizácie al-Káida.
  • Dve lietadlá narazili do Svetového obchodného centra v New Yorku, čím spôsobili pád obidvoch veží.
  • Tretie lietadlo narazilo do západného krídla budovy vedenia Ministerstva obrany USA – Pentagónu vo Virgínii.
  • Štvrté lietadlo spadlo do neobývanej oblasti v Pensylvánii po tom, čo sa niektorí pasažieri a členovia posádky pokúsili dostať lietadlo pod svoju kontrolu. Nikto na palube týchto lietadiel neprežil.
  • Útoky si vyžiadali 2 996 obetí, vrátane únoscov.[3] K obetiam patrili väčšinou civilisti viac ako 70 krajín sveta.

Ako to bolo v skutočnosti?


Zdroj/Foto: youtube, wikipedia