Grznár otvorene: Prečo nemá rád Lamku, Beran nie je osobnosť a Vémola je…

Filip Grznár je nepochybne jedna z najvýraznejších osobností českej ale i slovenskej kulturistiky a za roky, ktoré pôsobí na youtube sa jeho hlášky stali priam legendárnymi. V najnovšom rozhovore pre kanál světfitnes.cz sa Filip úprimne vyjadril na margo česko-slovenskej kulturistickej scény a na pretras prišli aj známe mená, ako Aleš Lamka, Pavel Beran či Karlos Vémola!

 

Filip Grznár sa momentálne už viac ako rok profesionálne venuje bojovým športom pod taktovkou českej zápasníckej organizácie XFN, ktorá je zodpovedná aj za zápas Rytmus vs. Marpo.

Filip za svoju kariéru profesionálneho kulturistu získal mnoho ocenení, profi kartu a za jeho odchovanca možno považovať aj v súčastnosti jedného z najtalentovanejších, českých kulturistov, Pavla Berana. Hoci Grznár dosiahol na poli kulturistiky veľké úspechy, ako sám tvrdí, samotná kulturistika bola pre neho vždy len prostriedkom, ako sa dostať k sláve a uznaniu…

V otvorenom rozhovore priznáva, čo ho vlastne ku kulturistike viedlo, prečo sa rozhodol s ňou nadobro skoncovať, ale aj to, čo mu prekáža na dobre známych tvárach youtubu. Nebudeme vám prezrádzať viac podrobností,  takže dámy a páni: Pohodlne sa usaďte a poďme na to!

Rozhovor – Filip Grznár:

Grznár vs. Řehák – MMA:

Zdroj/Foto: youtube, svétfitness.cz