Fanúšikovia sú vo vytržení: Trailer k hranému filmu o POKÉMONOCH!

Trailer k mega-očakávnanému hranému filmu Pokémon: Detective Pikachu, je na svete a zdá sa, že ľudia sa týchto rozkošných, animovaných príšeriek nevedia nabažiť ani v 21 storočí. Len pred nedávnom celý svet pohltila hra Pokemon-GO a onedlho možno vypukne ďalšie davové šialenstvo!

 

Nostalgicky naladení fanúšikovia začali okamžite po zverejnení traileru hromadne diskutovať a niet sa čomu čudovať. Mnohí z nás na pokémonoch vyrastali. Dychtivo sme sledovali každé ich nové dobrodružstvo a v školských laviciach si navzájom vymieňali tony kartičiek. Vráťme sa, ale k filmu… Pikachu v nadupanej, filmovej novinke získa okrem mocného blesku ešte jednu, výnimočnú superschopnosť: BUDE ROZPRÁVAŤ – hlas mu prepožičal charizmatický Ryan Raynolds, pričom inak rozkošný Pikachu sa v snímke zmení na detektíva, ktorý pomáha hlavnému hrdinovu nájsť nezvestného otca.

Čo sa týka efektov, samotný pokémoni budú vyzerať veľmi realisticky. Majú srsť, pokožku či vlasy, čo sa však mnohým fanúšikom veľmi nepozdáva. Mnohí sa zhodujú, že tvorcovia mali pokémonom radšej ponechať ich rozprávkovú podobu, no to je samozrejme vec názoru. Každopádne sa po uzretí traileru s veľkou pravdepodobnosťou do kina vyberiete. Vyzerá to totiž tak, že pôjde o poriadnu pecku, plnú zábavy.

Detective Pikachu – trailer:

Bonus:

Zdroj/Foto: youtube