Do kín mieri vianočný Deadpool: Bude prístupný aj malým deťom!

Deadpool si v poslednom čase získal srdcia mnohých milovníkov komiksov o čom svečí aj astronomická čiastka 125 miliónov dolárov, ktorú film zarobil počas prvých dvoch dní len v Amerike. Zosadil tak z trónu komiksovú pecku Awengers: Infinity War a stal sa jedným z najziskovejśích filmov v histórií Maravelu!

 

Zdá sa však, že Deadpool stihne dobiť americké kiná tohoto roku ešte raz a síce v novej “novej” pecke, ktorá bude prístupná aj pre detského diváka. Pôjde v skutku o zaujímavý počin, keďže tvorcovia chcú zostrihať dvojku do nového príbehu bez nadávok a krvavých scén.

Nápad prišiel priamo z hlavy samotného Deadpoola – Ryana Reynoldsa. Snímka s názvom Once Upon a Deadpool ponúkne okrem prestrihaných záberov z dvojky aj kopu nových scén a vtipov, takže nás podľa všetkého čaká poriadna dávka deťom prístupnej zábavy.

Väčšina nových scén by podľa všetkého mala byť nakrútená s hercom Fredom Savageoma a film bude poňatý ako pocta a zároveň paródia klasického filmu Princezná nevesta z roku 1987. Film bude v Amerike uvedený 12. decembra 2018 a my dúfame, že sa táto netradičná snímka čím-skôr objaví aj u nás.

ONCE UPON A DEADPOOL:

vianocny deadpool

Vianočný Deadpool 

Zdroj/Foto: youtube