Dievča sa nevyspalo s mužom, ktorý ju pozval na drink: Ráno jej prišla SMS-ka, akú väčšina žien nedostane za celý život!

Nedávno sme vám vyrozprávali príbeh ženy, ktorá na diskotéke rozdala svoje číslo každému mužovi, ktorý o to požiadal a následne rozbehla zvrátenú hru – článok nájdete tu – nuž  a dnes budeme v podobnom duchu pokračovať. Dvadsaťročná Britka menom Chlo počas diskotéky  prijala pozvanie na drink od chalana, ktorý sa javil, ako slušný človek a s ktorým by sa rada spoznala bližšie. SMS-ka ktorú si ráno našla v telefóne však ukázala pravú tvár doby v ktorej žijeme…

 

Ako sama Chlo priznáva, chlapec sa jej na prvý pohľad zdal byť sympatický a preto jeho pozvanie na drink prijala s radosťou. Celý večer sa dobre zabávali a tak mu neváhala dať svoje telefóne  číslo, no ráno prišlo kruté vytriezvenie. Namiesto toho, aby ju nádejný nápadník pozval na rande, v telefóne sa jej objavila SMS s nasledujúcim textom:

“Mohla by si mi poslať peniaze na účet za drinky, ktoré som ti včera kúpil, keďže sme spolu nespali, tak to vlastne nestálo za to…” Nuž… zrejme sme sa naozaj dostali do doby, kedy muži považujú pohlavný styk za adekvátnu protihodnotu k zakúpenému nápoju…

Čo je horšie, pozadu neostali, ani Slováci a dokonca ani  Slovenky, pričom na facebooku do značnej mieri sympatizovali s daným chalanom. Zvláštny to svet… PS: Dajte nám svoj názor vedieť do komentára na facebooku.

Komentáre Slovákov:

Zdroj/Foto: facebook, depositphotos.com