Demonštranti proti rozpusteniu ĽSNS spievajú v uliciach Bratislavy: Exkluzívne zábery z centra mesta!

Krátko po desiatej hodine zasodol Najvyšší súd Slovenskej republiky, aby rozhodol o rozpustení politickej strany Ľudová strana naše Slovensko na čele s Mariánom Kotlebom – bližšie informácie nájdete TU! Hoci v týchto minútach súdne pojednávanie stále prebieha a výsledok procesu zatiaľ nie je známy, prívrženci hnutia protestujú a spievajú v uliciach bratislavy od skorého rána!

 

V súvislosti s demonštráciami Polícia Slovenskej republiky hneď ráno prehovorila k občanom: Pred budovou Hlavnej stanice v Bratislave sa zhromaždili občania, ktorí plánujú svoj názor vyjadriť počas protestného zhromaždenia v uliciach Starého Mesta.

Na predchádzanie vzniku konfliktných situácií je nasadený antikonfliktný tím, ktorého členovia protestujúcich občanov doprevádzajú na miesto zhromaždenia a budú s nimi komunikovať tak, aby predišli protiprávnemu konaniu.

O výsledku samotného súdneho pojednávania vás samozrejme budeme informovať no pre túto chvíľu vám prinášame aspoň exkluzívne zábery priamo z ulíc bratislavy.

Demonštranti proti rozpusteniu ĽSNS:

Demoštranti proti ĽSNS spievajú v centre Bratislavy:

Zdroj/Foto: KULTmagazin.sk