Deadpool pred a po pridaní efektov: Ako vyzeralo strieľanie a sekanie hláv v skutočnosti?

Deadpool zažil svoju filmovú premiéru na strieborných plátnach až v roku 2016, no prakticky okamžite sa stal miláčikom publika. Z pokračovania vtipnej R-kovej komiksovky sme sa mohli tešiť už o dva roky neskôr vo filme Deadpool 2, kde sa po boku Ryana Reynoldsa blysol aj drsný Josh Brolin, ktorého momentálne všetci vnímame ako ničiteľa svetov, Thanosa!

 

Filmy s Deadpoolom však so sebou prinášajú okrem množstva vtipných gagov aj poriadnu dávku brutality a akcie, a tak sa niet čomu čudovať, že množstvo scén je odkázaných na počítačové efekty tzv. CGI.

Dnes vám preto prinášame vnikajúce video, ktoré poodhalí čo to zo zákulisia filmového sveta, pričom sa dozviete, ako vyzerá Deadpoolové strieľanie či sekanie hláv skutočnosti.

Mimochodom, o osude najbližšieho vývoja Deadpoola už bude rozhodovať Disney a hoci je jeho budúcnosť zastretá rúžkou tajomstva jedno je isté. Aj v ďalšej filmovej pecke o Deadpoolovi sa môžeme tešiť na vynikajúceho Ryana Renoldsa.

deadpool pred a po

Dosť bolo rečí, poďte sa spoločne s nami pozrieť na sľubované video. Dámy a páni, važení čitatelia… pohodlne sa usaďte a poďme na to!

Deadpool – pred a po pridaní špeciálnych efektov:

Zdroj/Foto: youtube